canlitf-building

Hakkımızda

1988 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak kurulan ve “Asansör Durak Kapısı Kilidi” üretimiyle Asansör sektörüne adım atan CAN-LIFT, istikrarlı yapısı ve kaliteye gösterdiği özen sayesinde kısa sürede Asansör sektörünün ilgisini çekmiştir.

Daha sonraki yıllarda önce “Asansör Durak Kapısı Amortisörü”, “Asansör Durak Kapısı Kilit Açma Magneti” ve "Çift Yönlü Asansör Aşırı Hız Regülatörü" üretimine geçerek ürün yelpazesini genişletmiştir. İmalatını yaptığı ürünleri, mesleğinde deneyimli kadrolarla, kaliteli malzeme ve son imalat teknolojilerini kullanarak piyasaya süren CAN-LIFT, Hollanda’da yerleşik Liftinstituut’den kilitler için CE belgelerini de almıştır.

Halen kendi mülkü olan 9.800 m2 kapalı alana sahip modern tesisinde üretimine devam eden CAN-LIFT, çeşitli ülkelerde de ısrarla aranan bir marka olmuştur. Gelinen seviyeyi yeterli görmeyen CAN-LIFT, teknolojiyi ve Asansör sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, kalitesini daha da üst noktalara taşımayı hedefleyerek, çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir.

Ekibimiz

canlift-employees

TSE Altın Kalite Ödülü

Türk Standardları Enstitüsü, 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü’nde düzenlediği törenle, Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren, sürdürülebilir kalite anlayışını benimseyerek standardizasyon ve kalite alanında başarılı çalışmalar yapan kurum ve kuruluşlara “TSE Kalite Ödülü” verdi.

İstanbul’da gerçekleştirilen ödül törenine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, TSE Başkanı Hulusi Şentürk ve çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

Konuşmaların ardından TSE Kalite Ödülleri; Platin, Altın, Gümüş ve Jüri Özel Ödülü olmak üzere 4 ayrı kategoride verildi.

TSE Altın Kalite Ödülleri, Enstitü’den 20 yıl ve üzeri süredir Ürün ve Sistem Belgesi olan 140 firmaya, TSE Gümüş Kalite Ödülleri, Enstitü’den 15-20 yıl arası süredir Ürün ve Sistem Belgesi olan 179 firmaya verildi.

odul

Belgelerimiz

Haberler  

TSE Altın Kalite Ödülü

TSE Altın Kalite Ödülü

Türk Standardları Enstitüsü, 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü’nde düzenlediği törenle, Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren, sürdürülebilir kalite anlayışını benimseyerek standardizasyon ve kalite alanında başarılı çalışmalar yapan kurum ve kuruluşlara “TSE Kalite Ödülü” verdi. İstanbul’da gerçekleştirilen ödül...