canlitf-building

1988 yılında İstanbul’da kurulan ve “Asansör Durak Kapısı Kilidi” üretimiyle Asansör sektörüne adım atan CAN-LIFT, istikrarlı yapısı ve kaliteye gösterdiği titizlik sayesinde kısa sürede Asansör sektörünün ilgisini çekmiştir.

Daha sonraki yıllarda sırası ile, “Asansör Durak Kapısı Amortisörü”, “Asansör Durak Kapısı Kilit Açma Lirpompları”, “Çift Yönlü Asansör Aşırı Hız Regülatörleri” ve son olarak “Çift ve Tek Yönlü Kaymalı Fren Tertibatları”, üretimine geçerek ürün yelpazesini genişletmiştir. İmalatını yaptığı ürünleri, mesleğinde deneyimli kadrolarla, kaliteli malzeme ve son imalat teknolojilerini kullanarak piyasaya süren CAN-LIFT, kilitler, hız regülatörleri ve frenler için CE belgelerini de almıştır.

Halen kendi mülkü olan 9,800 m² kapalı alana sahip modern tesisinde asansör güvenliği ve konforu için üretimine devam eden CAN-LIFT, çeşitli ülkelerde de ısrarla aranan bir marka olmuştur. Gelinen seviyeyi yeterli görmeyen CAN-LIFT, teknolojiyi ve Asansör sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, kalitesini daha da üst noktalara taşımayı hedefleyerek, çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ
Yenilikçi yaklaşımı ile paydaşlarına sürdürülebilir değer yaratan, güçlü ve güvenilir uluslararası bir "Asansör Aksamları Üretimi" yapan şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ
Müşteri odaklı bir yaklaşımla, başta ağır sanayi tesisleri olmak üzere, üretimin olduğu her alanda, verimi ve performansı yüksek, kaliteli ve rekabetçi, etkin ve kalıcı çözümler sunmaktır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ:
CAN-LİFT ASANSÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak, "DOĞAYA SAYGI” ilkesiyle bütün üretim faaliyetlerinin çevresel etkisini minimuma indirmeyi amaçlayan firmamızın şirket yönetimi, çevreye zarar vermemek konusunda sürekli olarak dikkatli olacak ve doğal kaynakları korumanın yollarını arayacaktır.

Bu amaçla çevreyi kirleten atıklarımızın belirlenen kaplarda biriktirerek ilgili kurum ve kuruluşlara teslim etmeye devam edecektir.

Hedefimiz çevreyi koruyan ve daha da yaşanılır bir hale getirmek için daha etkin faaliyetler gerçekleştirmek bu faaliyetleri sürdürmek ve bunları etkin bir şekilde sonlandırmaktır.

Kurduğumuz Çevre Yönetim Sistemini sürekli geliştirmek ve çevre kirliliğini önlemek amacıyla tüm çalışanlarına eğitim vermeyi, eğitimin sürekliliğini, yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idarî düzenlemelere, kendiliğinden tâbi olduğu diğer şartlara uymak, Yönetim Taahüdümüzdür.

KALİTE POLİTİKAMIZ:
CAN-LİFT ASANSÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak ,bizler gelinen seviyeyi yeterli görmeyerek teknolojiyi ve Asansör sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, kalitesini daha üst noktalara taşımayı hedefleyerek ,çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir.
Belirlenen ortak uzun dönemli hedeflerimiz çerçevesinde, ekip ruhu ile çalışan, müşterilerimizin beklentilerini aşan hizmetler sunarak müşteri memnuniyeti sağlayan Türkiye'nin önde gelen köklü ve kalıcı asansör aksamları üreten firmalarından biri olmayı hedeflemekteyiz.
Bu hedefe ulaşabilmek için;
• Faaliyetlerimizin tüm safhalarda müşteri odaklı kalite hizmet ve mükemmellik prensiplerini uygulamak,
• Artı değer getiren tüm aktivitelerde devamlı gelişimi sağlamak için ekip çalışmalarını yürütmek,
• Yapılan Ar-ge çalışmaları neticesinde yeni ürünler geliştirmek mevcut ürünlerde iyileştirmeyi sağlamak ve ulusal katma değerimizi arttırmak,
• İhracat yapmış olduğumuz ülkelerin firmamızdan istediği EAC,CE,TSE gibi belgeleri almaya hak kazanmış olmanın verdiği gururla başarımızı her zaman bir adım öteye taşımak,
• Resmi gerekliliklere tam uyum sağlamak,
• Tüm ilişkileri karşılıklı güven temelinin üzerine inşa etmek,
• ISO 9001 & ISO 14001 & ISO 45001 Standartlarına İstinaden Sürekli Gelişmeyi Felsefe edinmek,
• Uygulanabilir gereklilikleri yerine getirmek ve yönetim sistemini sürekli iyileştirmek,
• Kirlenmenin Önlenmesi İçin Yapılması Gereken Tüm Tedbirleri Almak,
• Çevre Boyutlarımızla İlgili, Yükümlü Olduğumuz, Yürürlükteki Yasal Ve Diğer Şartlara Koşulsuz Riayet Etmek,
• Firma İmajımızı Korumak, Çevreye Saygı Ve Özen Göstermek, İnsana Değer Vermek,
• Çalışanlarına Değer Veren, İyi İşleyen, Tedarikçileriyle Sağladığı İşbirliği Neticesinde Gelişen Ve Geliştiren, Sosyal Sorumluluğu Ve Çevre Bilinci Yüksek Bir Organizasyon Oluşturmak önceliklerimizdir.

Biz yönetim olarak inanç birliği içerisinde tüm kaynaklarımızı bu yönde kullanacağımızı taahhüt ederiz.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ:
CAN-LİFT ASANSÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak, misyon, vizyon ve değerleri doğrultusunda tüm faaliyetlerinde İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ni önleyici bir yaklaşımla uygulamayı, geliştirmeyi, sağlıklı ve güvenli çalışma koşulları oluşturmayı hedeflemekteyiz.
Başta can güvenliği olmak üzere hedefimiz Sıfır İş Kazası ve Sıfır Meslek Hastalığı dır.
Bu hedefe ulaşabilmek için;
• Yasal gereksinimler ve mevcut endüstriyel standartlara uyum sağlayacağımızı taahhüt etmekteyiz.
• Risk değerlendirmesi, denetimler ve kontrol hiyerarşisinin uygulanması ile güvenli tesis ve güvenli iş sistemlerini sağlayacaktır.
• Çalışanların yetkinliğini artırmak için gerekli bilgilendirme, eğitim, öğrenim ve gözetimi sağlayacaktır.
• Kazaların ve meslek hastalıklarının gerekli mercilere raporlanmasını ve analiz edilmesini teşvik edecek, alınması gereken düzeltici ve önleyici faaliyetleri yerine getirecektir.
• Çalışanların iş sağlığı ve güvenliği süreçlerine katılımı için fırsatlar yaratılacaktır, çalışanların görüşleri alınacaktır.
• İş sağlığı ve güvenliği hedeflerini belirlemeyi ve gözden geçirmeyi, iş sağlığı ve güvenliği performansının ve yönetim sistemi uygulamalarının etkinliğinin değerlendirilmesine dayandırılacaktır.
• İş sağlığı ve güvenliği yönetim ve performansında sürekli gelişimin idamesi için gerekli kaynakları ayırmak, Yönetim Taahüdümüzdür.

Ekibimiz

canlift-employees

TSE Altın Kalite Ödülü

Türk Standardları Enstitüsü, 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü’nde düzenlediği törenle, Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren, sürdürülebilir kalite anlayışını benimseyerek standardizasyon ve kalite alanında başarılı çalışmalar yapan kurum ve kuruluşlara “TSE Kalite Ödülü” verdi.

İstanbul’da gerçekleştirilen ödül törenine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, TSE Başkanı Hulusi Şentürk ve çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

Konuşmaların ardından TSE Kalite Ödülleri; Platin, Altın, Gümüş ve Jüri Özel Ödülü olmak üzere 4 ayrı kategoride verildi.

TSE Altın Kalite Ödülleri, Enstitü’den 20 yıl ve üzeri süredir Ürün ve Sistem Belgesi olan 140 firmaya, TSE Gümüş Kalite Ödülleri, Enstitü’den 15-20 yıl arası süredir Ürün ve Sistem Belgesi olan 179 firmaya verildi.

odul

Belgelerimiz

Haberler  

Bizi Takip Edin